Spomienky rýchlo blednú, s bábätkom čas letí a u ročného dieťaťa už si niekedy ťažko vybavíte, aké bolo pred niekoľkými mesiacmi maličké. Stačí si však schovať pár drobností, ktoré jedinečné okamihy ihneď vrátia a vy ich môžete v myšlienkach prežiť znova.

Zavinovačka

Zavinovačka je pomocníkom pre čerstvú mamičku i bezpečným útočiskom pre dieťa. Obvykle býva darčekom od babičky, od kamarátky alebo rodinným pokladom. Dnes mašle či šnúrky nahradili praktické suché zipsy.

Noviny ako dôkaz 

Veľa mamičiek schováva pre svojho potomka noviny zo dňa, kedy sa narodil. Bežné udalosti každodenného života ilustrujú okamihy, kedy prišiel na svet. Čo významnejšie sa stalo, ako to, že sa narodilo vaše dieťa? Na dennej tlači budete môcť neskôr dokladovať, ako noviny vyzerali, čím ľudia žili vo chvíli, kedy pre vás bolo najzásadnejšie narodenie potomka. Možno budete sama prekvapená, čo sa pred niekoľkými rokmi riešilo a čo sa práve udialo. 

Tehotenský test

Dve čiarky budú aj po rokoch pripomínať radostnú správu. Tehotenský test ju potvrdí dokonca už štyri dni pred termínom menštruácie, a to o päť minút. Zároveň garantuje 99-percentnú spoľahlivosť. 

Odliatky a odltačky 

Nožička alebo ručička na pamiatku? S 3D odlievacou súpravou žiadny problém. Je veľmi citlivá k novorodeneckej pokožke a zachytí aj najjemnejšiu kresbu. O niekoľko mesiacov sa budete čudovať, akú maličkú nožičku malo vaše dieťa pri narodení.