1. Povedal mi, že je vidieť moju podprsenku. Len som sa na neho neveriacky pozrela a povedala: "Naozaj?" Moja matka mu jednu vrazila.
  2. Rodila som cisárom a nastávajúci otecko stál celú dobu za plentou. Stále opakoval: "Ty to necítiš? Ty naozaj nič necítiš ?! Preboha, to je ale krvi!"
  3. Počas pôrodu sa držal, ale pár minút potom to začalo: "To nebolo vôbec zlé. To by sme si mohli zopakovať." Teraz už sa tomu spoločne smejeme, ale vtedy som ho mala plné zuby.
  4. Masíroval mi konečník, pretože si myslel, že ma tým uvoľní.
  5. Môj muž tam bol úplne zbytočný. Raz sa odvážil pozrieť dolu a omdlel. Sestry sa teda okamžite začali starať o neho namiesto o mňa, pretože spadol na hlavu. Budúce hodiny si potom stále pýtal ľad a dožadoval sa mojej pozornosti a a súcitu.
  6. Rozprával zdravotnému personálu vtipy, keď som tlačila. Povedala som mu, nech už drží hubu.
  7. Fotil si ma!
  8. Usúdil, že teraz je najlepší nápad zavolať svojej matke - pritom ja som tlačila!
  9. Dostala som bolesti asi o tretej ráno. On tvrdo spal a ja som sa tam pritom zvíjala a stopovala rozostup medzi kontrakciami. V nemocnici potom zaspal zas, keď som dostávala epidurál a potom zase zaspal. Pri otáčaní a pri pití mi pomáhala jeho a moja mamička!
  10. Stále ma chcel niečím kŕmiť, aby som mala dosť síl. Počas chvíľky pokoja medzi kontrakciami (pôrod trval 40 hodín), sa mi pokúsil do pusy dostať čokoládu, pomaranč alebo natvrdo uvarené vajíčko.