Obdobie plné radosti, oddychu a hlavne bez školských povinností. Aj tak by sa dali popísať letné prázdniny. Po nich však tradične prichádza nový školský rok, ktorý nám pripomína, že naše ratolesti sú zas o rok staršie. Niektoré kúsky oblečenia neprežili detské bláznovstvá, z iných už vyrástli. Doplňte šatník vašich najmenších o pohodlné a cenovo dostupné oblečenie značky F&F!

Čas letí a z malých drobcov sú už škôlkari

Dni, týždne či mesiace plynú tak rýchlo, že sa nestihnete ani obzrieť a vašich maličkých, ktorých ste prednedávnom ešte kočíkovali už odprevádzate do škôlky. Čaká na nich nielen nepoznané prostredie, ale aj množstvo veselých hier, nezabudnuteľných zážitkov a nových kamarátov. Spoločne budú určite vystrájať nejaké huncútstva, a preto vášho škôlkara oblečte pohodlne a do vecí, ktoré ho nebudú obmedzovať v pohybe. Úplne postačí tepláková súprava alebo legíny a tričko s krátkym či dlhým rukávom. Pre dievčatká môžete zvoliť okrem šiat aj sukne v kombinácii s pančuškami.

Nezabúdajte na to, že deti sa počas hrania spotia a v škôlke sú častokrát v tom istom oblečení celý deň. Voľte preto kvalitné materiály, ideálne prírodné, ktoré dovolia hebkej detskej pokožke dýchať. Nákup kvalitného šatstva je zvyčajne náročný aj pre vaše peňaženky, avšak nemusíte zúfať. V novej jesennej kolekcii značky F&F nájdete množstvo kúskov vyrobených z organickej bavlny a navyše za rozumné ceny. Deti sa budú určite veľmi tešiť aj z hravých motívov, ktoré zdobia tričká, mikiny a teplákové súpravy.

Návrat do školských lavíc

Či už máte doma prváčika, ktorý je ešte len na začiatku svojej študentskej cesty, alebo mladého tínedžera s vlastnou predstavou o obliekaní, bezpochyby chcete, aby sa cítili komfortne. Dôležité je predsa sústrediť sa na štúdium a dosahovať dobré výsledky, ktoré potešia celú rodinu. Veľmi dobrou voľbou sú celkom iste pohodlné mikiny, ktoré môžete ľahko skombinovať s nohavicami či rifľami. Deti sa v nich budú počas dňa cítiť príjemne a navyše v prípade potreby si ich veľmi ľahko vyzlečú. Držať sa funkčnosti a praktickosti odporúčame hlavne pri tých najmenších. Jednotlivé kúsky by mali mať čo najjednoduchšie zapínanie, ideálne, ak by boli na gumičku, aby deťúrence s obliekaním a vyzliekaním dlho nebojovali. Komplikované zipsy, cvoky či traky sú pre 1. stupeň základných škôl pasé.

Študentské časy sú plné radosti, smiechu a zábavy. Nebojte sa farieb, vzorov a motívov a doprajte vašim deťom cool outfit, ktorý bude zaujímavý a budú sa v ňom cítiť dobre.

Ak by ste však chceli z vašich ratolestí urobiť malého Alaina Delona či pôvabnú Sophiu Loren, rozhliadnite sa aj po elegantných svetroch, košeliach, resp. šatách a blúzkach. Znovu myslite na kvalitu vyhotovenia a materiály použité na výrobu jednotlivých kúskov.

Nezabúdajte ani na športové aktivity

Počas školy sa deti pravidelné stretávajú aj s pohybovými aktivitami alebo kolektívnymi športmi na hodinách telesnej výchovy. Povinnou výbavou je úbor na cvičenie a kvalitná obuv. Do vrecka tak malým športovcom pripravte tepláky, tričko s krátkym rukávom, mikinu, tenisky a náhradné ponožky. Deti sa musia počas cvičenia cítiť príjemne, a preto voľte kvalitné a priedušné materiály, v ktorých sa nebudú príliš potiť. Dbajte na to hlavne počas jesene a zimy, kedy je detská imunita oslabená. Tepláky a mikiny vyrobené z príjemných materiálov teraz nájdete aj v jesennej kolekcii F&F, ktoré ponúka množstvo pekných a funkčných kúskov nielen na návrt do školských lavíc.

Zdroj a foto: PR článok