Hľadáme 30 mamičiek, ktoré otestujú dojčenské mlieko HiPP2 BIO Combiotik!

Každá maminka chce svojmu dieťaťu dávať len to najlepšie. Nájsť dojčenské mlieko, ak dojčenie nie je možné a také, aby vyhovovalo vášmu dieťaťu, nie je také ľahké. Preto HiPP ponúka pokračovacie mlieka, ktoré perfektne vyhovujú nutričným potrebám dojčiat.

Dôležitosť probiotík a prebiotík

Materské mlieko obsahuje probiotiká a prebiotiká. Táto kombinácia má zásadný vplyv na imunitu. Až 80 % imunitného systému sa nachádza v črevách dojčaťa.

Spokojné dieťa, spokojná maminka

Nová receptúra náhradnej dojčenskej výživy HiPP má PROBIOTIK®* i PRAEBIOTIK®. Máte na výber z mnohých variantov – buď zo štandardného dojčenského mlieka, alebo z variantu HA, ktorý je určený pre deti s rizikom vzniku alergií. Nič nie je bližšie materskému mlieku.

Ako sa zúčastniť testovania?

Nie je nič jednoduchšie. Stačí len vyplniť krátky formulár. Vyberieme 30 z vás a pošleme im balíček s dojčenským mliekom HiPP 2 BIO Combiotik. Po jeho vyskúšaní vám na e-mailovú adresu zašleme dotazník, do ktorého uvediete, ako ste boli vy a vaše dieťatko spokojní s dojčenským mliekom. Tešíme sa na vaše skúsenosti!

Súťažné podmienky nájdete na tomto odkaze. 
Informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu

* PROBIOTIK   Prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry – v individuálnej variabilite a množstve.

Dojčenie je najvhodnejší spôsob výživy dojčiat. Spôsob výživy konzultujte s pediatrom. Potravina na zvláštne výživové účely. Obsahuje železo, vitamíny C, D, ALA, DHA, ako všetky pokračovacie mlieka.