Nepodceňte prísun vitamínov

HR3655_6.jpgHR3655_7.jpg

Dostatok stopových prvkov, nenasýtených mastných kyselín a vitamínov najjednoduchšie zabezpečíme prostredníctvom čerstvého ovocia a zeleniny. Keďže chcete ako každá správna mamina svojmu drobcovi venovať maximum času, niekedy vám nezostane ani na jednoduchý úkon, akým je odšťavenie. Preto vám je mixér Philips Avance Collection 24 hodín k dispozícii. Jediné, čo naďalej zostane na vás, je výber ovocia alebo zeleniny, 1 400-wattový motor sa už postará o zvyšok a dokonale prepojí každú jednu chuť do funkčného celku. Takže príprava smoothie, domácej výživy alebo studenej polievky nikdy nebola jednoduchšia!

V čom spočíva jeho výnimočnosť?

Silný motor disponuje pokročilou technológiou ProBlend 6 3D, vďaka ktorej dokáže vyvinúť rýchlosť až neuveriteľných 35 000 otáčok za minútu. Rýchlosť je, samozrejme, možné prispôsobiť obsahu a požadovanej hustote. Ak aj sebe rada počas voľných chvíľ rada doprajete smoothie, je tu rýchlostný program vyvinutý práve pre vás.

HR3655_3.jpg

Čerešničkou na torte sú však jeho praktické aspekty. Pri iných mixéroch by ste si museli namixované smoothie prelievať do inej nádoby a zašpinený mixér prácne umývať, čo by vás oberalo o čas. Výhodou Philips Avance Collection je, že na prípravu aj prenos totiž slúžia dva 600 ml poháre, v ktorých si svoje smoothie priamo namixujete, uzavriete a vezmete kamkoľvek. Nádoba mixéra je bezpečne umývateľná v umývačke, ako aj všetky odpojiteľné dielce okrem nadstavca s čepeľami, ktorý však stačí jednoducho opláchnuť.

Zaujímavé recepty na inšpiráciu môžete objaviť aj na stránke www.philips.cz/akademie-zdravi.

Jablková výživa počas celého roka

Potrebujeme:

  • 500 gramov jabĺk
  • 50 gramov kokosového alebo trstinového cukru
  • pol balíčka vanilínového cukru
  • ananásovú esenciu
  • vodu

Postup: Jablká nakrájame na menšie kúsky a vložíme do mixéra, dolejeme vodou podľa potreby (závisí od toho, či má drobec radšej redšiu či hustejšiu konzistenciu). Následne rozmixovaný obsah dochutíme kokosovým alebo trstinovým cukrom, môžeme pridať aj vanilínový alebo ananásovú esenciu.

Nabite ráno seba aj celú rodinu vitamínmi a pozitívnou energiou.

Pozrite si video, ako použiť Philips Avance Collection HR3655/00 jednoducho a pohodlne.

Viac na www.philips.sk