Používajú vaše deti pri pozeraní rozprávok, videí či počúvaní pesničiek slúchadlá a vy sa obávate, aby si nepoškodili sluch? Rodičovskú kontrolu nad intenzitou zvuku za vás preberú špeciálne detské slúchadlá.

Ak už vaše dieťa používa mobilný telefón či tablet, praktickým riešením sú slúchadlá do uší Trust Buddi Kids, ktoré si môžete vybrať v troch farebných prevedeniach (modrom, ružovom a fialovom). Majú vstavané obmedzenie hlasitosti, vďaka čomu nebude zvuk slúchadiel ani pri nastavenej maximálnej hlasitosti presahovať najvyššiu úroveň 85 dB vhodnú pre deti.

Materiály, z ktorých sú slúchadlá vyrobené, zodpovedajú európskym normám pre hračky a môžu ich tak používať už deti už od 4 rokov. Slúchadlá z mäkkého materiálu sú veľmi pohodlné a dodávajú sa s gumovými štupľami v 3 veľkostiach. Na kábli majú okrem ovládacích tlačidiel  aj vstavaný mikrofón na telefonovanie. Kúpite ich za 9,90 eur.

                        

Na dlhšie počúvanie deti ocenia pohodlné bezdrôtové slúchadlá Trust Comi, ktoré sa postarajú o kvalitný zvuk pod hladinou bezpečnej hlasitosti 85 dB. Na jedno nabitie cez štandardný micro USB kábel umožňujú až 20 hodín počúvania. Ovládať ich je možné tlačidlami umiestnenými zospodu jedného z náušníkov a v prípade potreby ich ľahko zložíte do kompaktných rozmerov.

Slúchadlá Comi sú dostupné v troch hravých farbách (oranžovej, fialovej a tyrkysovej) a vyrábajú sa z materiálov, ktoré spĺňajú najvyššie európske štandardy pre hračky. Ich cena je 29,90 eur.

 

Zdroj a foto: PR článok