Lahodné ovocné zmrzliny značky Prima si zamiluje celá vaša rodina! Rad zmrzlín MROŽ sa rozrástol – v mraziacich pultoch obchodných sietí nájdete okrem rokmi overených príchutí aj tri šťavnaté novinky: nanuk MROŽ Marhule, Mango dreň a Sorbet Hruška Williams. 

Značka Prima vyrába zmrzlinu iba z tradičných surovín ako je tvaroh, smotana, jogurt, a čerstvé ovocie. Výroba prebieha liatou metódou, pri ktorej sa do zmrzliny dostane viac surovín a chuť zmrzliny je tak výraznejšia ako pri zmrzlinách vyrábaných modernejším metódami. Pri výbere a spracovaní ingrediencií sa nepoužívajú žiadne rastlinné tuky, voda, arómy či farbivá. Zmrzliny MROŽ potešia všetkých milovníkov kvalitnej ovocnej zmrzliny, ktorým záleží na kvalite.  

  

Na ich výrobu sa ročne spotrebuje 1 000 ton čerstvých jahôd. Jahody sú jednou z najdôležitejších ingrediencií, preto sú vyberané iba z niektorých odrôd a pri zbere v júni musia byť čo najzrelšie a rýchlo spracované, aby nestratili svoju farbu a chuť. Dôkazom, že zmrzlina MROŽ obsahuje vysoký podiel ovocia, sú aj „ozajstné“ jahodové zrniečka, nájdete v každom nanuku. Milovníkov ovocných drení poteší okrem novej mangovej aj klasická jahodová dreň. Fanúšikovia sorbetov určite neodolajú hruškovej novinke, ani obľúbeným dreniam mango a jahoda. Osviežte sa počas leta a vyberte si z bohatej ponuky zmrzlín, informácie o všetkých príchutiach nájdete na www.primazmrzlina.sk.

 

Zdroj a foto: PR ćlánok