Niet väčšej radosti ako keď sa deti úprimne tešia z prekvapenia, o to viac ak to je aj prospešné pre ich správny vývoj. Mnoho dospelákov má problém dodržiavať odporúčaný denný limit pitného režimu a pri deťoch je to ešte zložitejšie. Deti si neuvedomujú ako dôležité je piť vodu pravidelne a nie len vtedy keď ich pochytí veľký smäd pri hrách na preliezkach alebo v doma. Preto má watedrop® dokonalé zvieracie prekvapenie, ktoré povzbudí každého z našich najmenších k pravidelnému pitnému režimu.

Predstavujeme vám prvú waterdrop® fľašu pre deti. Jej rozkošný design 5 zvieratiek uchváti nejeden detský pohľad a navyše je praktická vďaka svojmu ideálnemu objemu 400 ml. Odteraz bude pre každého maličkého zábava piť svoj obľúbený nápoj z dokonalej fľaše svojich zvieracích kamarátov. Nová waterdop® fľaša pre deti, je vyrobená z kvalitného jednoplášťového nerezu s vhodne tvarovaným hrdlom pre deti od 18 mesiacov. Praktický gumový vrchnák je pripevnený pre bezpečné pitie. Fľaša je bez BPA  a certifikovaná TÜV (testované na bezpečnosť, spĺňa požiadavky nemeckého zákona o bezpečnosti zariadení a výrobkov).

Obľúbení zvierací kamaráti medvedík Buddy, tigrica Tilly alebo tučniak Pico, budú najvernejší kamaráti či už doma, v parku alebo na ihrisku a pomôžu dodržiavať pitný režim našim najmenším každý deň. 

 

Waterdrop má teraz v ponuke ku každej fľaši pre deti aj praktický vak na chrbát z organickej bavlny s rovnakým zvieracím designom na všetky poklady, ktoré potrebujú deti mať stále pri sebe. Prekvapte svojich najmenších tou najrozkošnejšou fľašou pre deti s obľúbeným zvieracím kamarátom. 

Viac informácii: www.waterdrop.sk

Zdroj a foto: PR článok