Deti a my - Claim
7 vecí, ktoré by mal každý otecko naučiť svoje deti
Množstvo detailov môžete nechať pokojne na manželke a nezaťažovať sa napríklad šnúrkami. Odovzdajte svojim deťom to najlepšie, čo vo vás je. Len tak si o pár rokov pri pohľade na ne budete môcť zatlieskať a pochváli...
Roland Regely
19. september 2019
Najväčší postrach moderných mužov: Toto je jeho príčinou
Muži sú v dnešnej dobe pod enormným tlakom. Čo môže za tento stav? Naša spoločnosť stále vníma chlapa ako živiteľa rodiny. Príslušníci silnejšieho pohlavia však nemajú len zarábať peniaze, ale poučky moderného muža hovoria aj o ich starosti o deti a domácnosť...
4. september 2019
Plánujete svadbu snov?
Bez vlastnej svadobnej stránky sa nezaobídete. Pomôže vám váš veľký deň rýchlejšie zorganizovať a zároveň informuje hostí, ako sa majú na svadbu pripraviť. Web poslúži ako komplexný sprievodca svadbou, ktorý kedykoľvek môžete rýchlo aktualizovať a informovať tak hostí o novinkách a prípadných zmenách.
Roland Regely
6. február 2019
Deti a šport: aký vybrať?
Má ísť na futbal, balet, alebo tenis? Dôležité je, aby sa dieťa venovalo tomu, pre čo má predpoklady, a aby ho športovanie bavilo.
Roland Regely
30. október 2018
VIDEO: Návod ako uspať bábätko do minúty
Tiež každý deň bojujete s vaším bábätkom, keď má spať? Austrálčan Nathan Dailo tento problém nemá. Pozrite sa, aký trik používa na uspávanie.
Redakcia Maminka
24. október 2018
Najväčší votrelec v manželskej posteli? Tablet či mobil!
Moderné technológie významne ovplyvňujú náš každodenný život, aj ten sexuálny. A často skôr negatívne, pokiaľ si napríklad mobil či tablet berieme so sebou i do postele. Pritom riešenie je podľa odborníkov úplne jednoduché...
Roland Regely
2. október 2018
Ako zariadiť izbičku školákovi
Už tiež obiehate obchody s nábytkom, surfujete po virtuálnych bazároch a hľadáte vhodnú lampu alebo správne strihnutý stôl pre svoje ratolesti, ktoré sa práve napchávajú čučoriedkami v tábore? Väčšina rodičov vníma leto ako ideálnu dobu na preorganizovanie izbičiek svojich detí, obzvlášť tých školopovinných.
Roland Regely
13. august 2018
5 dôvodov prečo dovolenkovať s čítačkou
Leto je tu a mnohí z nás majú počas dovolenky konečne možnosť prečítať si knihy, na ktoré počas roka nemali čas. Bezstarostná a príjemná dovolenka ale vyžaduje správnu prípravu.
Roland Regely
11. júl 2018
Grilovacia sezóna s chuťou cupcakes
Leto je tu a s ním aj sezóna grilovania. Čaká nás teda príjemne strávený čas s blízkymi priateľmi pod šírym nebom a samozrejme mnoho skvelého jedla. Ak chcete byť príjemným hostiteľom, prichystajte svojim hosťom okrem mäsa a zeleniny tiež niečo špeciálne. Vyskúšať môžete napríklad netradičné cupcakes na slano. Tieto obľúbené minitortičky totiž nemusíte pripravovať iba ako sladký dezert. S použitím cukety, syra, tekvice alebo trebárs lososa vytvoríte lahodné jednohubky hodiace sa na každú záhradnú party.
Roland Regely
9. júl 2018
Bezpečné leto: čomu sa vyvarovať
Letné prázdniny, to je najobľúbenejšie obdobie detí a k nim bezpochyby patria aj dobrodružstvá. Aby ich zvládli bez zbytočných nepríjemností a úrazov, treba myslieť na to, čo ich môže v letných mesiacoch stretnúť. Prinášame vám prehľad tých najbežnejších, nech nemusíte mať stále oči na stopkách...
Roland Regely
4. júl 2018