Deti a my - Claim
10 spôsobov, ako jednoducho šetriť čas a peniaze
V rodine s malými deťmi sú čas aj peniaze nedostatkovým tovarom. S našimi typmi ich získate pár naviac.
Redakcia Maminka
15. august 2019
Plánujete svadbu snov?
Bez vlastnej svadobnej stránky sa nezaobídete. Pomôže vám váš veľký deň rýchlejšie zorganizovať a zároveň informuje hostí, ako sa majú na svadbu pripraviť. Web poslúži ako komplexný sprievodca svadbou, ktorý kedykoľvek môžete rýchlo aktualizovať a informovať tak hostí o novinkách a prípadných zmenách.
Roland Regely
6. február 2019
Tip na Valentína: Calvin Klein warm
Výhradný distribútor šperkov značky Calvin Klein, spoločnosť Merida – Morava s.r.o., vám predstavuje valentínsky náramok Calvin Klein warm navrhnutý pre zmyselnú ženu.
Roland Regely
6. február 2019
Varenie hračkou nielen počas vianočných sviatkov
Nový intuitívny rad kuchynských spotrebičov Electrolux urobí vaše varenie ešte jednoduchším. S funkciami asistovaného varenia s technológiami SenseBoil®, SenseFry® a SensePro® dosiahnete hravo a bez námahy dokonalé, profesionálne výsledky. Vy sa tak stihnete popri varení venovať aj svojim hosťom.
Roland Regely
20. december 2018
Zvládnime každodenné povinnosti s posilnenou imunitou
V týchto zimných mesiacoch dostane náš imunitný systém poriadne zabrať. Prirodzenú odolnosť organizmu znižuje akákoľvek prekonaná infekcia, znečistené prostredie, stres, negatívne emócie, nesprávna výživa, nedostatok spánku a mnoho iných faktorov. Aby sme sa neskôr vyhli antibiotikám a častým návštevám u lekára, je dôležité včas podporiť obranné sily nášho tela.
Roland Regely
19. december 2018
Základom zdravého organizmu sú zdravé črevá
Na to aby naše trávenie fungovalo správne je nevyhnutná črevná mikroflóra. V našich črevách baktérie spracúvajú každodenne všetko čo zjeme a ak nie je niečo v poriadku, naše telo pošle varovný signál. Udržať si rovnováhu črevnej mikroflóry nie je žiadna veda.
Roland Regely
19. december 2018
Do Nového roka s fotokalendárom od Happy Foto
Ak máte v počítači alebo smartfóne veľa pekných fotografií vytvorte si z nich celoročný fotokalendár. Bude vám počas roka pripomínať pekné chvíle s vašimi blízkymi, zaujímavé scenérie, ktoré ste videli alebo ľudí, ktorých máte radi.
Roland Regely
16. december 2018
Webnode ponúka tvorbu moderného vianočného priania cez internet
Posielanie vianočných prianí svojej rodine a priateľom nikdy nebolo jednoduchšie. Spoločnosť Webnode po možnosti tvorby vlastných internetových stránok a e-shopov prináša interaktívne priania online. Personifikované vianočné alebo novoročné pohľadnice si môžete vytvoriť pokojne z pohodlia domova. Jediné, čo potrebujete, je...
Roland Regely
7. december 2018
CALVIN KLEIN Truly - pre pocit skutočnosti
Výhradný distribútor šperkov značky Calvin Klein, spoločnosť Merida – Morava s.r.o., predstavuje novú kolekciu šperkov Calvin Klein Truly s jedinečným dizajnom, ktorý pristane každej žene.
Roland Regely
7. december 2018
Obria stavebnica Tehličky pre detičky zabaví deti, keď túžite po pokoji
Vianoce, narodeniny, meniny, vysvedčenia ... toľko príležitostí obdarovať deti nejakou peknou hračkou. Vidieť radosť v detských očiach je ten najkrajší pohľad. Bohužiaľ drvivá väčšina hračiek na našom trhu je dovážaná z Číny a ich trvanlivosť nebýva dlhá, ale našťastie existujú aj výnimky.
Roland Regely
2. december 2018