Deti a my - Claim
Ako naučiť dieťa vážiť si peniaze? Skúste tieto rady
Napriek tomu, že financie sú predovšetkým starosťou dospelých, deti sa o ne, samozrejme, zaujímajú tiež. Minimálne vo chvíľach, kedy si vezmú do hlavy, že nutne potrebujú plyšovú gorilu, kt...
Redakcia Maminka
30. október 2019
10 spôsobov, ako jednoducho šetriť čas a peniaze
V rodine s malými deťmi sú čas aj peniaze nedostatkovým tovarom. S našimi typmi ich získate pár naviac.
Redakcia Maminka
15. august 2019
Varenie hračkou nielen počas vianočných sviatkov
Nový intuitívny rad kuchynských spotrebičov Electrolux urobí vaše varenie ešte jednoduchším. S funkciami asistovaného varenia s technológiami SenseBoil®, SenseFry® a SensePro® dosiahnete hravo a bez námahy dokonalé, profesionálne výsledky. Vy sa tak stihnete popri varení venovať aj svojim hosťom.
Redakcia Maminka
20. december 2018
Základom zdravého organizmu sú zdravé črevá
Na to aby naše trávenie fungovalo správne je nevyhnutná črevná mikroflóra. V našich črevách baktérie spracúvajú každodenne všetko čo zjeme a ak nie je niečo v poriadku, naše telo pošle varovný signál. Udržať si rovnováhu črevnej mikroflóry nie je žiadna veda.
Redakcia Maminka
19. december 2018
Do Nového roka s fotokalendárom od Happy Foto
Ak máte v počítači alebo smartfóne veľa pekných fotografií vytvorte si z nich celoročný fotokalendár. Bude vám počas roka pripomínať pekné chvíle s vašimi blízkymi, zaujímavé scenérie, ktoré ste videli alebo ľudí, ktorých máte radi.
Redakcia Maminka
16. december 2018
Webnode ponúka tvorbu moderného vianočného priania cez internet
Posielanie vianočných prianí svojej rodine a priateľom nikdy nebolo jednoduchšie. Spoločnosť Webnode po možnosti tvorby vlastných internetových stránok a e-shopov prináša interaktívne priania online. Personifikované vianočné alebo novoročné pohľadnice si ...
Redakcia Maminka
7. december 2018
CALVIN KLEIN Truly - pre pocit skutočnosti
Výhradný distribútor šperkov značky Calvin Klein, spoločnosť Merida – Morava s.r.o., predstavuje novú kolekciu šperkov Calvin Klein Truly s jedinečným dizajnom, ktorý pristane každej žene.
Redakcia Maminka
7. december 2018
Obria stavebnica Tehličky pre detičky zabaví deti, keď túžite po pokoji
Vianoce, narodeniny, meniny, vysvedčenia ... toľko príležitostí obdarovať deti nejakou peknou hračkou. Vidieť radosť v detských očiach je ten najkrajší pohľad. Bohužiaľ drvivá väčšina hračiek na našom trhu je dovážaná z Číny a ich trvanlivosť nebýva dlhá, ale našťastie existujú aj výnimky.
Redakcia Maminka
2. december 2018
Kašeľ ako ťažký nepriateľ
Mrazivé dni patria do doby, v ktorej na naše telo môže zaútočiť nepríjemný kašeľ. Pravdou zostáva, že sa ľudia v zime stretávajú v uzatvorených priestoroch, kde sa nákazy šíria ľahšie a érou hojnosti pre kašeľ je tiež aj zmena ročného obdobia a s tým spojená náhla zmena teplôt presne ako teraz, keď pred sebou máme opäť dlhé zimné mesiace.
Redakcia Maminka
19. november 2018
Mamička, ja chcem zvieratko!
Túži vaše dieťa po domácom miláčikovi, ale vy stále váhate? Dobre robíte. Obstaranie živého tvora by sa totiž nemalo brať na ľahkú váhu. Aké zviera zvoliť a kedy je vhodná doba?
Redakcia Maminka
8. november 2018