Deti a my - Claim
Ako naučiť dieťa vážiť si peniaze? Skúste tieto rady
Napriek tomu, že financie sú predovšetkým starosťou dospelých, deti sa o ne, samozrejme, zaujímajú tiež. Minimálne vo chvíľach, kedy si vezmú do hlavy, že nutne potrebujú plyšovú gorilu, kt...
Redakcia Maminka
30. október 2019
10 spôsobov, ako jednoducho šetriť čas a peniaze
V rodine s malými deťmi sú čas aj peniaze nedostatkovým tovarom. S našimi typmi ich získate pár naviac.
Redakcia Maminka
15. august 2019
Základom zdravého organizmu sú zdravé črevá
Na to aby naše trávenie fungovalo správne je nevyhnutná črevná mikroflóra. V našich črevách baktérie spracúvajú každodenne všetko čo zjeme a ak nie je niečo v poriadku, naše telo pošle varovný signál. Udržať si rovnováhu črevnej mikroflóry nie je žiadna veda.
Redakcia Maminka
19. december 2018
Škola prevetrá vaše vrecká
Prváčikovia potrebujú okolo 30 vecí, s ktorými nastúpia do školských lavíc. Základnou výbavou sa kolotoč peňazí zďaleka nekončí. Prvý mesiac treba zaplatiť obedy, vyriešiť družinu, záujmové krúžky, ale i cestovanie do školy.
Redakcia Maminka
17. august 2018
Poradňa: Deti chcú bazén - áno alebo nie?
Prichádzajú prázdniny a naše ratolesti trávia doma viac času, ako počas roku. Vymyslieť im program nie je vôbec jednoduché. Medzi najväčšie ťaháky rodičov, ktorí bývajú v rodinných domoch patrí zadovážiť deťom bazén. Je to logické, keďže deťom sa neodmysliteľne spája leto so zábavou vo vode. Cestovať k rôznym jazerám či moriam – je časovo náročné a málokto môže tráviť leto pri vode. Preto si rodičia radi túto zábavu vo vode prinesú do vlastných záhrad. Bazén do záhrady znamená hodiny zábavy pre vaše deti, ale často aj pre dospelých.
Redakcia Maminka
15. august 2018
Ako zariadiť izbičku školákovi
Už tiež obiehate obchody s nábytkom, surfujete po virtuálnych bazároch a hľadáte vhodnú lampu alebo správne strihnutý stôl pre svoje ratolesti, ktoré sa práve napchávajú čučoriedkami v tábore? Väčšina rodičov vníma leto ako ideálnu dobu na preorganizovanie izbičiek svojich detí, obzvlášť tých školopovinných.
Redakcia Maminka
13. august 2018
Kam s predškolákom v lete?
Blíži sa leto a s ním dva mesiace prázdnin. Už viete, ako ich bude tráviť vaša ratolesť? Jednou z možností je detský letný tábor. Užije si tam neobyčajné dobrodružstvá, získa nových kamarátov a tiež sa trochu „oťuká“ medzi cudzími ľuďmi.
Redakcia Maminka
18. júl 2018
Byť Eko mamou je trendy
Rozhodnutie žiť ekologickejšie a vychovať zo svojich detí „lepšiu“ generáciu je nová životná filozofia. Medzi dnešnými mamičkami prevláda trend vyhľadávania ekologických produktov, ktoré šetria životné prostredie. Moderný pohľad sa prejavuje aj v nákupnom správaní.
Redakcia Maminka
16. máj 2018
Real Madrid CF získal prvý pohár v tejto sezóne
Pohár deviatich hodnôt udeľovaný v rámci projektu Futbal pre priateľstvo.
Redakcia Maminka
24. apríl 2018