Deti a my - Claim
Čokoládové recepty, ktorým sa nedá odolať
Rada "zhrešíte" s čokoládou v ruke? Skúste tentoraz tabuľku tejto lahodnej suroviny najprv prehnať kuchyňou a pripraviť z nej niečo absolútne úžasné. Pomarančové madlenky v čokoláde  asi 20 kusov príprava: 35 minút + chladenie Potrebujeme: 2 vajcia, 100 g masla + 20 g na polevu, 1 žĺtok...
Redakcia Maminka
2. september 2019
4 skvelé recepty na grilovačku
Letné dni sú ako stvorené na grilovanie. Ak ste milovníkmi mäsa alebo dávate prednosť zelenine, nasledujúce recepty vám iste zaručia gurmánsky zážitok.
Roland Regely
29. júl 2019
15 zázračných potravín, ktoré posilnia vašu imunitu
Oslabená imunita je bežnou súčasťou tehotnej ženy. A pretože sa blíži tuhá zima, je dobré začať myslieť na prevenciu. Najlepšou cestou je pridať priamo do jedálneho lístka nastávajúcej mamičky potraviny posilňujúce obranyschopnosť tela.
Roland Regely
10. január 2019
Silvester prvýkrát bez alkoholu. Prežijem to? (tipy na nealko drinky)
Všetci okolo vás pobehujú s pohárom v ruke, len vy sa na okolie ceríte omámená litrami čaju, džúsu a minerálok. Vtipy, ktoré rozosmievajú všetkých okolo vás, vám prídu stále viac trápne. A tak pre vás máme 3 skvelé tekuté tipy, ktoré potešia telo aj myseľ.
Redakcia Maminka
31. december 2018
RECEPT: Jablkovo-mrkvové muffiny
Že mrkva nepatrí iba do polievky, je už dávno známe. Vykúzlite si z nej na sviatky jednoduchú a rýchlu pochúťku, ktorá navyše nezaťaží Vaše žalúdky!
Roland Regely
26. december 2018
2 recepty na vianočné cupcakes
Vianočné obdobie je opradené celým radom tradícií. Čo by to bolo za sviatky bez vianočného stromčeka, štedrovečernej večere, kolied, vianočných koláčikov a bozkom pod imelom? Moderná doba sa však vkráda do zažitých tradícii a od niektorých zvykov sa v dnešnej dobe upúšťa. Už nelejeme olovo a nekrájame jabĺčka, aby sme zistili, či nám bude zdravie slúžiť po celý rok. Niektorí z nás dokonca nahrádzajú tradičného kapra lososom. A možno je správna doba na to, aby ste vyskúšali aj vy niečo nové a menej tradičné. Upečte na štedrovečerný stôl alebo svojim najmilším pod stromček vianočné cupcakes.
Roland Regely
25. december 2018
Varenie hračkou nielen počas vianočných sviatkov
Nový intuitívny rad kuchynských spotrebičov Electrolux urobí vaše varenie ešte jednoduchším. S funkciami asistovaného varenia s technológiami SenseBoil®, SenseFry® a SensePro® dosiahnete hravo a bez námahy dokonalé, profesionálne výsledky. Vy sa tak stihnete popri varení venovať aj svojim hosťom.
Roland Regely
20. december 2018
Najvyšší čas vyrobiť jedlé darčeky
Ak patríte medzi nadšených gurmánov, určite svojim blízkym radi nadelíte pod stromček s láskou vyrobený jedlý darček. A pretože nápadov nie je nikdy dosť, tu sú obľúbené tipy z našej redakcie.
Redakcia Maminka
18. december 2018
4 chutné zimné zeleninové polievky. Skúste ich
Každý vie, že zeleninový šalát vhodne doplnený rastlinnými tukmi a zdravými dochucovadlami dodá telu energiu a vitamíny, ktoré najmä v studenej časti roka tak potrebujeme. Lenže kto by v januári jedol šalát? Skúste to tento rok trochu inak a ponorte lyžicu do polievky.
Redakcia Maminka
5. december 2018