Deti a my - Claim
Zážitky sú pre deti životne dôležité: Ako im ich dopriať čo najviac?
Skúste sa nachvíľu vrátiť k spomienkam z vášho detstva a zamyslieť sa nad tým, na čo si spomínate najviac. Veľmi pravdepodobne to budú rôzne zážitky z prázdnin u starej mamy, detské dobrodružné hry a podobné výnimočné okamihy...
25. august 2019
Hojdanie, hopsanie a vyhadzovanie. Aj vaše bábätko miluje rytmiku pohybu?
Prečo malé bábätká milujú pasívny pohyb? Prečo ich upokojuje, keď nimi pohojdávate, poskakujete spoločne na lopte, nadhadzujete s nimi cez prah alebo napríklad spoločne tancujete?
Redakcia Maminka
1. marec 2019
GALÉRIA: Ako vtipne oznámiť svetu, že čakáte bábätko
V dnešnom svete zlých správ sa každá dobrá udalosť počíta. A narodenie potomka - to je správa, ktorú každý uvíta.
Redakcia Maminka
27. február 2019
Plánujete svadbu snov?
Bez vlastnej svadobnej stránky sa nezaobídete. Pomôže vám váš veľký deň rýchlejšie zorganizovať a zároveň informuje hostí, ako sa majú na svadbu pripraviť. Web poslúži ako komplexný sprievodca svadbou, ktorý kedykoľvek môžete rýchlo aktualizovať a informovať tak hostí o novinkách a prípadných zmenách.
Roland Regely
6. február 2019
Tip na Valentína: Calvin Klein warm
Výhradný distribútor šperkov značky Calvin Klein, spoločnosť Merida – Morava s.r.o., vám predstavuje valentínsky náramok Calvin Klein warm navrhnutý pre zmyselnú ženu.
Roland Regely
6. február 2019
9 aplikácií, ktoré vám uľahčia materstvo
Vaše tehotenstvo nie je len o sledovaní zdravotného stavu, ale aj o celkovej pohode a pokoji, ktoré pomáhajú vytvoriť a udržať i niektoré mobilné aplikácie.
Roland Regely
29. január 2019
Pomôžte deťom rozvíjať sa! V materskom centre si užijú kopec zábavy
Ak máte doma drobca, alebo jeho príchod len čakáte, možno sa vás téma materských centier už dotkla. Nájdite si materské centrum podľa svojho gusta a doprajte veľa zábavy sebe i šťastný a zdravý vývin svojmu dieťatku. Prinášame pár tipov, ako centrum čo najlepšie využiť:
Roland Regely
14. január 2019
Horoskop na január 2019
Hviezdy prezradili, čo Vás čaká v prvom mesiaci roku 2019.
Redakcia Maminka
8. január 2019
9 rád, vďaka ktorým prežijete zimu v pohode
Ste unavená, stresovaná, málo spíte a v noci by ste najradšej vyluxovali chladničku? Častejšie chytíte nádchu, cez deň vám chýba energia a rozčuľujú vás malichernosti? S najväčšou pravdepodobnosťou za to môžu zmeny počasia, nízke teploty a málo svetla. A proti tomu sa dá dosť ľahko bojovať. Stačí, keď si vytvoríte strategický plán, vďaka ktorému sa budete cítiť skvele i v zime.
Roland Regely
28. december 2018
Najchutnejšie vianočné novorodenecké fotografie
Bábätko pod vianočným stromčekom je ten najkrajší darček. Fotografka Karen Wiltshire, vie spojiť krásu bábätiek aj čaro Vianoc, veď napokon presvedčte sa sami.
Redakcia Maminka
24. december 2018