Deti a my - Claim
7 jednoduchých tipov, ako zabaviť deti bez počítača a mobilu
Naozaj sa to dá. Deti sa dokážu zabaviť i doma, na malom priestore. Ide len o to, aby ste im ukázali, že majú možnosti, a nechali ich, aby s vašou ponukou naložili ...
Redakcia Maminka
10. október 2019
Ako zabaviť vaše dojča? Vyskúšajte týchto 7 nápadov
Len čo sa začnú trochu hýbať, na jednom mieste deti neudržíte. To je fakt číslo jeden. Faktom číslo dva je, že veľa rodičov považuje zábavu s bábätkami za tr...
Redakcia Maminka
8. október 2019
Zážitky sú pre deti životne dôležité: Ako im ich dopriať čo najviac?
Skúste sa nachvíľu vrátiť k spomienkam z vášho detstva a zamyslieť sa nad tým, na čo si spomínate najviac. Veľmi pravdepodobne to budú rôzne zážitky z prázdnin u starej mamy, detské dobrodružné hr...
Redakcia Maminka
25. august 2019
Hojdanie, hopsanie a vyhadzovanie. Aj vaše bábätko miluje rytmiku pohybu?
Prečo malé bábätká milujú pasívny pohyb? Prečo ich upokojuje, keď nimi pohojdávate, poskakujete spoločne na lopte, nadhadzujete s nimi cez prah alebo napríklad spoločne tancujete?
Redakcia Maminka
1. marec 2019
9 aplikácií, ktoré vám uľahčia materstvo
Vaše tehotenstvo nie je len o sledovaní zdravotného stavu, ale aj o celkovej pohode a pokoji, ktoré pomáhajú vytvoriť a udržať i niektoré mobilné aplikácie.
Redakcia Maminka
29. január 2019
Pomôžte deťom rozvíjať sa! V materskom centre si užijú kopec zábavy
Ak máte doma drobca, alebo jeho príchod len čakáte, možno sa vás téma materských centier už dotkla. Nájdite si materské centrum podľa svojho gusta a doprajte veľa zábavy sebe i šťastný a zdravý vývin svojmu dieťatku. Prinášame pár tipov, ako centrum čo najlepšie využiť:
Redakcia Maminka
14. január 2019
Horoskop na január 2019
Hviezdy prezradili, čo Vás čaká v prvom mesiaci roku 2019.
Redakcia Maminka
8. január 2019
9 rád, vďaka ktorým prežijete zimu v pohode
Ste unavená, stresovaná, málo spíte a v noci by ste najradšej vyluxovali chladničku? Častejšie chytíte nádchu, cez deň vám chýba energia a rozčuľujú vás malichernosti? S najväčšou pravdepodobnosťou za to môžu zmeny počasia, nízke teploty a málo svetla. A proti tomu sa dá dosť ľahko bojovať. Stačí, keď si vytvoríte strategický plán, vďaka ktorému sa budete cítiť skvele i v zime.
Redakcia Maminka
28. december 2018
Najchutnejšie vianočné novorodenecké fotografie
Bábätko pod vianočným stromčekom je ten najkrajší darček. Fotografka Karen Wiltshire, vie spojiť krásu bábätiek aj čaro Vianoc, veď napokon presvedčte sa sami.
Redakcia Maminka
24. december 2018
Varenie hračkou nielen počas vianočných sviatkov
Nový intuitívny rad kuchynských spotrebičov Electrolux urobí vaše varenie ešte jednoduchším. S funkciami asistovaného varenia s technológiami SenseBoil®, SenseFry® a SensePro® dosiahnete hravo a bez námahy dokonalé, profesionálne výsledky. Vy sa tak stihnete popri varení venovať aj svojim hosťom.
Redakcia Maminka
20. december 2018